«Рух» у Дніпрі зазнав болючої поразки

Учора, 4 листопада, винниківський «Рух» у Дніпрі зіграв черговий поєдинок Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперником винниківчан був лідер чемпіонату – «Дніпро-1». Цього дня господарі виявилися сильнішими за гостей. Уже на 25-ій хвилині їхній гравець Назаренко, сильно пробивши, відкрив рахунок – 1:0. У другому таймі господарі ще двічі вразили ворота «Руху» – на 71-ій

Учора, 4 листопада, винниківський «Рух» у Дніпрі зіграв черговий поєдинок Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Суперником винниківчан був лідер чемпіонату – «Дніпро-1».

Цього дня господарі виявилися сильнішими за гостей.

Уже на 25-ій хвилині їхній гравець Назаренко, сильно пробивши, відкрив рахунок – 1:0.

У другому таймі господарі ще двічі вразили ворота «Руху» – на 71-ій Когут і на 93-ій Войцехівський.

На 57-ій хвилині гості залишилися у меншості – арбітр вилучив Буя.

Отож, винниківчани зазнали болючої поразки – 0:3.

Склад «Руху»: Ільющенков, Заставний, Никитюк, Лобай, Писко, Борис Баранець, Брікнер, Буй, Русин, Ременюк, Батальський.

На заміну виходили: Чепелюк, Грисьо, Бусько, Войтович.

Натомість ФК «Юність» із Верхньої Білки у Новояворівську перемогла тамтешній «Гірник» – 3:2. Голи забили Адам, Цень, Панасюк.

Тепер «Юності» треба перемогти в останньому турі колектив із міста Мостиська, щоб стати чемпіоном Львівської області. І вирішальний поєдинок команда з Верхньої Білки проведе вже найближчої неділі на своєму полі.